2019.10.22.
Szerviz

Mi vagyunk az egyik legrégebbi gépjármű kereskedés Magyarországon. Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk csapatunkba

Munkafelvevő

Amelyek a feladatai lesznek:

  • A márkaszerviz szolgáltatásainak/termékeinek értékesítése
  • interaktív munkafelvétel, ajánlatok készítése, műszaki szaktanácsadás
  • a javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek
  • az ügyfelekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás

 Önt keressük, amennyiben:

  • Gépjármű márkaszervizben szerzett 1-3 éves munkafelvevői tapasztalattal rendelkezik
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód jellemezi
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • VW konszern márkáinak ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör- teljesítményhez igazodó fizetés
  • Hosszú távú perspektívák
  • 8 órás munkaidőben dolgozunk
  • Megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Óbudai Autójavító Kft.

Budapest, 1033, Mozaik utca 1–3.
Azonnali kezdési lehetőség!

Fényképes írásbeli önéletrajzát ide kérjük a Bruttó Fizetési igény megjelölésével.

hirdetes@obudai-autojavito.hu

Bízunk benne, hogy megtalálja nálunk a számításait ha minket választ!

1033 Budapest
Mozaik utca 1-3
Telefonszám: +36 1 250-0222

www.obudai-autojavito.hu