Óbudai Autójavító Kft. - Audi Centrum Budapest Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Lakatos munkafelvevő
2023.02.20.
Szerviz

Mi vagyunk az egyik legrégebbi gépjármű kereskedés Magyarországon. Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk csapatunkba

Lakatos munkafelvevő

Amelyek a feladatai lesznek:

  • A márkaszerviz szolgáltatásainak/termékeinek értékesítése
  • munkafelvétel, ajánlatok készítése, műszaki szaktanácsadás
  • a javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek
  • az ügyfelekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás

Önt keressük, amennyiben:

  • Gépjármű márkaszervizben szerzett 1-3 éves munkafelvevői tapasztalattal rendelkezik
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód jellemezi
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • VW konszern márkáinak ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör- teljesítményhez igazodó fizetés
  • Hosszú távú perspektívák
  • 8 órás munkaidőben dolgozunk
  • Megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Óbudai Autójavító Kft.

Budapest, 1033, Mozaik utca 1–3.
Azonnali kezdési lehetőség!

Fényképes írásbeli önéletrajzát ide kérjük a Bruttó Fizetési igény megjelölésével.

[email protected]

Bízunk benne, hogy megtalálja nálunk a számításait ha minket választ!

Óbudai Autójavító Kft. - Audi Centrum Budapest
1033 Budapest
Mozaik utca 1-3
Telefonszám: +36 1 250-0222

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.