Óbudai Autójavító Kft. - Audi Centrum Budapest Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Könyvelő / bérszámfejtő
2023.03.02.
Pénzügy, könyvelés

Mi vagyunk az egyik legrégebbi gépjármű kereskedés Magyarországon. Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk csapatunkba

Könyvelő / bérszámfejtő

Elvárások:

  • minimum 3 éves tapasztalat

Feladatkör:

  • bérszámfejtési feladatok támogatása
  • részvétel a könyvelési csoport napi munkájában
  • részvétel a havi és év végi zárásban
  • bejövő számlák könyvelése
  • adózási feladatokban való részvétel

Munkavégzés helye:

Budapest, 1033, Mozaik utca 1–3.

Fényképes írásbeli önéletrajzát az alábbi email címre várjuk:

[email protected]

Bízunk benne, hogy megtalálja nálunk a számításait ha minket választ!

Óbudai Autójavító Kft. - Audi Centrum Budapest
1033 Budapest
Mozaik utca 1-3
Telefonszám: +36 1 250-0222

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.