Óbudai Autójavító Kft. - Audi Centrum Budapest Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Biztosítási ügyintéző
2021.11.16.
Adminisztráció

Mi vagyunk az egyik legrégebbi gépjármű kereskedés Magyarországon. Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk csapatunkba

Biztosítási ügyintéző

Gépjármű kárrendezésben jártas, gyakorlattal rendelkező biztosítási ügyintéző munkatársat keresünk, teljes munkaidőben.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • 2-3 éves hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat

Ami nálunk Önre vár:
nagyvállalati biztonság
- jó munkahelyi légkör - teljesítményhez igazodó fizetés
- hosszú távú perspektívák
- megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek.

Érdekli Önt?

Fényképes írásbeli jelentkezését ide kérjük:

Óbudai Autójavító Kft.
1033 Budapest
Mozaik utca 1-3
E-mail: [email protected]
Óbudai Autójavító Kft

Telefonszám: +36 1 250-0222
www.obudai-autojavito.hu

Óbudai Autójavító Kft. - Audi Centrum Budapest

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.